גיל רוה

גיל מתמחה במיסוי, קרנות השקעה ושותפויות בין לאומיות, וייצוג בכירים. פרקטיקת קרנות ההשקעה בה עוסק גיל מתרכזת בהקמת ותפעולן של קרנות השקעה, ייצוג של גופים מוסדיים בהשקעותיהם בקרנות השקעה, ייצוג של "שומרי סף" בין לאומיים בפעילותם בישראל, וייצוגם של גופים ישראלים בשותפויות בין לאומיות, ובמיוחד לשותפויות העוסקות בנדל"ן.

פרקטיקת המסים של גיל מתרכזת בכל הנוגע לייעוץ מס לקרנות השקעה ומנהליהן, ובייצוגם של משקיעים פרטיים בעלי הון (לרבות בנוגע לנאמנויות משפחתיות, יעוץ ירושה בין לאומי, ותכנוני מס בין לאומיים הנוגעים לשכר בכירים והגירה).  בנוסף, גיל מייצג מספר רב של בכירים במשק הישראלי, לרבות זרים שהגיעו לישראל לצורך פעילות במסגרת חברות ישראליות, בנוגע להסכמי העבודה שלהם, והביטי המס הכרוכים בהם.

לאחר קבלתו ללשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1995 גיל המשיך ללימודי תואר שני (LLM) במסים אותם סיים בהצטיינות באוניברסיטת ג'ורג'טאון שבוושינגטון די סי. לאחר מכן עבד גיל בניו יורק בשני משרדים מובילים – שרמן אנד שטרלינג, וסקדן ארפס סלייט מר אנד פלום כארבע שנים נוספות.   גיל שב לישראל בשנת 2000, והיה שותף במספר משרדים בישראל לפני שפתח ביחד עם מרים הבר את רוה הבר ושות'.  במשרדים אלו היה גיל שותף מסים וקרנות.   גיל מוכר בישראל כאחד מעורכי הדין המובילים בתחומי המסים וקרנות ההשקעה ונזכר ככזה במדריכים רבים לאורך השנים לרבות במדריך הליגל 500 לשוק הישראלי.

The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms

הסמכה:

ניו יורק, 1997
ישראל, 1995

Education:

LL.M. (tax),  אוניברסיטת ג'ורג'טאון, 1995.
LL.B., האוניברסיטה העברית ירושלים, 1994. 
B.A., כלכלה, האוניברסיטה העברית ירושלים, 1994.

מרים הבר

מרים מתרכזת במתן יעוץ משפטי לקרנות השקעה לכל סוגיהן, לרבות קרנות גידור, קרנות השקעה פרטיות, קרנות נדל"ן, קרנות הון סיכון וקרנות מרכזות, כמו גם בייצוג משקיעים מוסדיים המשקיעים בקרנות בישראל ומחוצה לה.  למרים נסיון רב גם בהקמתם וייצוגם של "פידרים" וגופי השקעה משותפים אחרים המאגדים מספר משקיעים להשקעה בקרן מחוץ לישראל או בישראל, ובייצוג משקיעים בהשקעותיהם בנדל"ן מחוץ לישראל.

מרים מייצגת גופים מוסדיים ברכישה ומכירה של נגזרים ומכשירים פיננסים אחרים, לרבות  מכשירים פיננסים תחת ISDA .  עוד היא מייצגת משקיעים מוסדיים ופרטיים במגוון עסקאות מסחריות מורכבות.

בשנת 1993 מרים סיימה לימודיה המשפטים (בהצטיינות) באונירסיטת קולומביה.  לאחר מכן עבדה בשני משרדים מובילים - בסניפים הניו יורקי והלונדוני של משרד דויס פולק אנד וורדוול, ובסניף הניו יורקי של משרד שולטי, רוס אנד זאבל.  מרים עלתה לישראל בשנת 1999.   מרים היתה שותפה במשרד תל אביב גדול לפני שפתחה את משרד רוה הבר ושות' ביחד עם גיל רוה והיא ידועה בשוק הישראלי במומחיות שלה בתחום קרנות ההשקעה הפרטיות.    מרים צוינה כאחד מעורכי הדין הבולטים בישראל במדריך Who’s Who of Private Funds Lawyers.

The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms

הסמכה:

ישראל, 2003
ניו יורק, 1994

Education:

J.D. (בהצטיינות), אוניברסיטת קולומביה, 1993.
B.A. (בהצטיינות), היסטוריה, 1990.

גלית פרידמן

הסמכה:

יובל ארד

יובל מתמחה בקרנות השקעה ועסקאות. תחומי עיסוקה של יובל כוללים הקמת קרנות פרייבט אקוויטי וונצ'ר קפיטל וליווי שוטף, ייצוג משקיעים מוסדיים ויחידים בהשקעתם בקרנות מכל הסוגים בישראל ובחו"ל. ליובל ניסיון רב בייעוץ בנושאי רגולציה ישראליים בקשר עם השקעותיהם של משקיעים מוסדיים ותכנון השקעות אלו. יובל גם מייעצת ל-gatekeepers בינלאומיים בפעילותם בישראל. תחומי עיסוקה של יובל כוללים גם ניסוח מגוון הסכמים מסחריים, לרבות, מיזוגים ורכישות וייצוג חברות ושותפויות בפעילותם השוטפת.

הסמכה:

2010, ישראל

Education:

LL.B., המרכז הבינתחומי הרצליה, 2009.

B.A., בממשל, אסטרטגיה ודיפלומטיה, המרכז הבינתחומי, 2009.

שמר פרנקל

שמר מתמחה במיסוי. תחומי עיסוקו של שמר כוללים, בין היתר, ייצוג חברות ישראליות וזרות וייצוגם של משקיעים פרטיים בעלי הון בנושאים הנוגעים להיבטי המס המקומי והבינלאומי שלהם וכן ליווי לקוחות המשרד בעסקאות מורכבות ומתן ייעוץ לתכנון נכון של העסקה. שמר מייצג לקוחות בהיבטי מס רבים בפני רשויות המס ובתי המשפט, בהליכים להשגת אישורים מקדמיים (פרה-רולינג), קיום מו"מ לגבי שומות מס וכו'.

הסמכה:

2011,ישראל

Education:

.LL.B, בית ספר רדזינר למשפטים, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2009

.B.A, מנהל עסקים (התמחות במקרקעין), בית הספר למנהל עסקים, המרכז הבינתחומי הרצליה, 2009 

רחל ארנין

רחל מתמחה בקרנות השקעה ועסקאות. תחומי עיסוקה של רחל כוללים הקמת קרנות פרייבט אקוויטי וייצוג וליווי שוטף של משקיעים מוסדיים ויחידים בהשקעתם בקרנות בישראל ובחו"ל. בנוסף, רחל עוסקת בניסוח הסכמים מסחריים ובייצוג לקוחות בפעילותם השוטפת.

הסמכה:

2012, ישראל

Education:

LL.B., אוניברסיטת חיפה, 2011.

רחל משלימה בימים אלו תואר שני במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

 

ענבל שחר

ענבל מתמחה במיסוי ישראלי ובתמריצי מס לעידוד השקעות הון בישראל. תחומי עיסוקה של ענבל כוללים, בין היתר, ייצוג חברות ישראליות וזרות וייצוגם של משקיעים פרטיים בעלי הון בנושאים הנוגעים להיבטי המס המקומי והבינלאומי שלהם וכן ליווי לקוחות המשרד בעסקאות מורכבות ומתן ייעוץ לתכנון נכון של העסקה. ענבל מייצגת לקוחות בהיבטי מס רבים בפני רשויות המס ובתי המשפט, בהליכים להשגת אישורים מקדמיים (פרה-רולינג), קיום מו"מ לגבי שומות מס וכו'. 

הסמכה:

2009 ,ישראל

Education:

M.B.T, תואר שני במיסים בעסקים, המכללה למנהל, 2015.

LL.B., אוניברסיטת חיפה, 2008.

B.A. בכלכלה, אוניברסיטת חיפה, 2008.

חיים טקוזינר

חיים מתמחה בקרנות השקעה ועסקאות מסחריות. תחומי עיסוקיו של חיים כוללים הקמת קרנות פרייבט אקוויטי וייצוג וליווי שוטף של משקיעים מוסדיים ויחידים בהשקעתם בקרנות בישראל ובחו"ל. בנוסף, חיים עוסק בייעוץ משפטי כללי וניסוח הסכמים מסחריים, כמו גם בליווי וייצוג לקוחות בפעילותם השוטפת.

במהלך לימודיו, חיים שימש, בין היתר, כחבר מערכת כתב העת "Law, Religion and State" בהוצאת Brill (2011) וכחבר מערכת כתב העת "תרבות דמוקרטית" בהוצאת המכון הישראלי לדמוקרטיה (2012), שניהם בשיתוף עם הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, חיים שימש כעוזר מחקר בתחומי משפט שונים בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר-אילן. 

הסמכה:

ישראל, 2015

Education:

LL.B. (בהצטיינות), אוניברסיטת בר אילן, 2014.